TATLILAR

1928'den beri..

ORGANİK ÜRETİLEN EFSANEVİ TATLILAR


MUHALLEBİUstalarımızın 90 yıldır sırrını koruduğu, çiftliğimizde üretilen sütlerden yapılarak yumuşak kıvamı ile sizleri mest edecek muhteşem bir lezzet.

KAZANDİBİOsmanlı'dan bize miras kalan, kendine has yanık tadıyla o günden bu güne değişmeyen yediden yetmişe herkesin tercih ettiği geleneksel bir lezzet.

TAVUK GÖGSÜDoğal çiftlik sütünün ve tavuk göğsünün buluşması ile hazırlanan, 1928 yılından bu yana ustalarımızın lezzet sırrını koruduğu enfes bir lezzet

SU MUHALLEBİSİTamamen organik gül suyu ve pudra şekeri ile servis edilen, Osmanlı'dan bize miras kalan yumuşak kıvamı ile çok beğeneceğiniz bir lezzet.

SÜTLAÇDoğal pirinçten elde edilen sübye ve çiftlik sütümüzün buluşması ile ortaya çıkan, tarifinin sırrını koruduğumuz muhteşem bir lezzet.

KREM ŞOKOLABitter çikolatanın tadını ve rengini yoğun olarak hissedebileceğiniz, yumuşacık kıvamı ile sizleri mest edecek harika bir lezzet.

 

DONDURMASade, çikolatalı ve çilekli olarak hazırladığımız, çiftlik sütünün dondurmaya verdiği o tat, her mevsim tercih edeceğiniz muhteşem bir lezzet.